Weekend bez technologii

Każdy z nas powinien zorganizować dla swojej rodziny, przynajmniej raz na jakiś czas, weekend bez technologii. Wyjazd na który nie będą zabrane żadne komputery czy tablety. Wystarczy jeden telefon komórkowy żeby mieć kontakt ze światem w razie czego.

Można zaplanować sobie weekend na przykład w górach, zabrać ze sobą odpowiednie ciuchy oraz obuwie i spędzić ten czas na świeżym powietrzu oraz na rozmowach z bliskimi. Często wtedy można się dowiedzieć czegoś więcej na temat naszej rodziny. Taki weekend na pewno podtrzyma nasze relacje. Jest to też ważne, żeby pokazać dzieciom, że rozmowy na komunikatorach to nie to samo co rozmowy twarzą w twarz.

Warto na taki wyjazd zaplanować jakieś atrakcje dla całej rodziny. Można w tym czasie zwiedzać ciekawe miejsca, zawsze dzięki temu dowiemy się czegoś nowego. Warto też spakować do walizki książki, które rewelacyjnie czyta się na świeżym powietrzu w ciszy i spokoju. Dobrze jest też wziąć ze sobą jakąś grę planszową i wieczorami spędzać czas na rodzinnych rozgrywkach. Taki weekend przyda się każdemu więc warto pomyśleć na takim wyjazdem bez zbędnych technologii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *